Мирутинський ліцей

Головна » 2015 » Січень » 19 » «Щедрик, щедрик щедрівонька…»
14:25
«Щедрик, щедрик щедрівонька…»

      

      Дзвінко лунало багатоголоссям в усіх куточках мого рідного села Мирутин. 

Підтримуючи українські традиції учні Мирутинського НВК разом з випускниками і друзями, які приїхали до нас у гості,  організувалися і створили  дійство-вітання жителям села з Меланкою і Новим роком. Ми нащедрували 1000 гр. і вирішили передати усі гроші на потреби воїнам АТО.

      Це не перша волонтерська допомога, яку надавали учні нашої школи разом з вчителями, працівниками і батьками. Це - участь в акції «Зігрій солдата», «Домашня випічка у зону АТО до святого Миколая»…

Багато дітей писали привітання і побажання у листах і малюнках.Ми дійсно знаємо, що герої, які захищають нас на Сході отримують наші подарунки, тому що, учнів Шкарупелову Ірину, Мартинюк Альону, Давидюк Олександру, через відділ освіти відшукали воїни-визволителі, до яких потрапили їхні зворушливі листи.Вони пообіцяли, що під час ротації в лютому місяці завітають до нашої школи. Цієї зустрічі, ми чекаємо з нетерпінням і зустрінемо їх з гідністю, так як зустрічали наших Мирутинських героїв – Благу Віталія і Схаб`юка Максима, які незважаючи на свій молодий вік побували у пеклі війни і мають нагороди медаль «За доблесть» і орден «За мужність – III ступеня»

       Побажання з уст Благи Богдана, Мартинюк Альони, Степанюк Віроніки, Федорчука Олексія, Федорчука Богдана, Савчук Ілони, Козельця Олексія, Чапайло Дмитра, Дутківського Антона, Грабовського Олексія, Савчук Аліни, Познахівської Софії додаватимуть не тільки бойової наснаги солдатам із зони АТО, а ще довго лунатимуть і в пам`яті односельців: «Будьте здорові, щасливі, багаті, хай пісня чудова лунає у хаті. Бажаєм вам миру, достатку, тепла, безхмарного неба на многі літа».

Cлава Україні! Героям слава!

Лідер учнівського самоврядування     Мирутинського НВК, учениця 10 класу

Мартинюк Альона.

Переглядів: 254 | Додав: Admins | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: