Мирутинський ліцей

Головна » 2018 » Жовтень » 24 » Зі святом 160-річчя Школи та з 460-річчям нашого села Мирутин.
13:47
Зі святом 160-річчя Школи та з 460-річчям нашого села Мирутин.

Святковий день

Роздуми після свята.

    Ось і відшуміло свято в стінах Мирутинського ліцею. Надовго запам'ятається воно його учасникам і гостям. Музика з шкільного гучномовця лунала на все село і зазивала гостей на урочистості. Ближче до зазначеної години почали підходити та приїзджати запрошені та всі бажаючі.

      Гостей зустрічали із запашним короваєм, уквітчаним за українськими традиціями барвінком та калиною.

      Свято вдалося на славу. Було на ньому все: і святкове відкриття, і виступи гостей, і концерт, на якому звучали гарні слова про Україну, про школу, про село.

      На святі були люди, які постійно допомагають школі вийти на новий рівень розвитку. І на урочистості вони приїхали не з порожніми руками.

       Перед учасниками з словами привітання виступили: народний депутат України Роман Мацола, районний депутат Олексій Сабінській, голова Берездівської Сільської Ради Васьківській Віктор Веніамінович; випускники школи Перестюк Микола Олексійович- академік, доктор фізико математичних наук, Матвійчук Петро - директор департаменту Адміністрації Державної прикордонної служби України, генерал майор. Веремій-вчитель, журналіст, поет, отець Павло, директор Горицького ліцею Романчук В. Р., вчитель історії Нікітчук А .І.

     На святі також були присутні вчителі, які вже не працюють, але багато років і сил віддали нашій школі.

Цікавими були розповіді та презентації директора В. М. Мосіюка про школу, старости сіл  Мирутин і Плоска Маліновської Наталії Ростиславівни про село Мирутин.

     Ми, молоді, проаналізувавши все побачене і почуте  на святі, зрозуміли, що школа і місце, де ти народився - то є наша ба̒тьківщина, то є наше рідне. Мабуть і нам колись буде не вистачати цього, і ми сумуватимемо за цими роками, місцями, як і тепер сумують і згадують колишні випускники.

 

Христина Маліновська, учениця 10 класу

Переглядів: 9 | Додав: Admins | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: